PUHASTAVAD DEKANTERID TÄRKLISE TAASKASUTAMISEKS

Dekantertsentrifuugid eraldavad tahke ja vedela faasi tsentrifugaaljõu abil. Selgendatud vedelik väljub rõhu all, et vältida hapniku kogumist, samal ajal kui tahked ained surutakse kausi seinale ja transporditakse spiraali abil tahkete ainete väljavoolu.

Omadused ja eelised

  • Aktiivse pöördemomendi juhtimise tõttu ei ole enam planeerimata seisakuid
  • Hügieeniline disain tagab teie dekantertsentrifuugi parima puhastatavuse
  • Minimeerige kuivatuskulusid: automaatne pöördemomendi ja diferentsiaalkiiruse optimeerimine maksimaalse kuivainesisalduse saavutamiseks sõltumata söötmistingimustest
  • Pöördemomendi ja diferentsiaalkiiruse automaatne optimeerimine, et saavutada alati maksimaalne kuivainesisaldus sõltumata söötmistingimustest
  • Usaldusväärne ja töökindel tehnoloogia: kõrge kaitsega määrdesüsteemid, välised hammasrattaid, kvaliteetne kulumiskaitse
  • Energiasäästlik töö: ei mingeid muundamiskaotusi ajamitesüsteemis

Aktiivne pöördemomendi kontroll teeb lõpu stick-slip efektile

Eriti tärklise töötlemisel on dekanterite sees olevaid tahkeid aineid suhteliselt raske tsentrifugaalväljas transportida, see võib tekitada kleepumise efekti.

Tahked ained liiguvad ebajärjekindlalt, tekitades mehaanilistele komponentidele dünaamilist koormust. Võimalikud mõjud: Tugevad pöördemomendilöögid ja võnkumised, mis tekitavad koormusi ajamivõllile. See toob kaasa masina komponentide, nagu kauss, spiraal, käigukast, võllid ja haakeseadeldis, suurema väsimuse ja kulumise. Stick-slip suurendab plaanivälise, kuluka remondiga seotud seisakute riski. Siiani said kliendid oma dekanterite kahjustusest teada alles siis, kui oli juba liiga hilja ja kahju oli tekkinud.

GEA uue Active Torque Control funktsiooniga ei saa tärklise kliendid mitte ainult ohutult tuvastada stick-slip efekti, vaid ATC teeb sellele ka lõpu. Pealegi teeb dekanter kõike ise, automaatselt. Meie uus anduripõhine järelevalve- ja juhtimismeetod tuvastab täpselt väändevibratsiooni tekkimise haakeseadmel ja väldib seda sõltuvalt selle intensiivsusest, muutes automaatselt diferentsiaalkiirust. Diferentsiaalkiiruse muutmine on minimaalne, kuna ATC suudab tuvastada, kas tema sekkumine oli edukas ja lõpetas pulkade libisemise efekti või mitte.

Seega võivad meie kliendid olla kindlad, et nende dekanterid tühjendavad tahkeid aineid endiselt nii kuivalt kui ka stick slip'i mõju all võimalik. Seega ei säästa aktiivne pöördemomendi kontroll mitte ainult masina kahjustuste tõttu kulukaid seisakuid, vaid säästab neid ka ebavajalikelt kuivatuskuludelt, mis tulenevad halvasti töötavast dekanterist.