SEPARAATORID LOOMAVERE PLASMA JA JAHU ERALDAMISEKS LOOMADE VEREST

Loomade vere järjepidev töötlemine vereplasmaks või verejahuks on võimalik viis, kuidas suurendada tapamajade kasumlikkust veelgi. Eriti vereplasma saamine avab tulusad võimalused, sest see toode on tänu oma väärtuslikele koostisosadele väga nõutud paljudes tööstusharudes. Vereplasmat kasutatakse lisaainena nii toiduainesektoris kui ka farmaatsia- ja lemmikloomatoidutööstuses.


Kõrge väärtusega valguallikas

Kui veri koos lisatud antikoagulandiga eraldatakse, saadakse kerge vedelikukomponendina tagasi plasma. See sisaldab 7-9% valku, milles on väga suur osakaal asendamatuid aminohappeid, ja seega on selle toiteväärtus vastavalt kõrge. Taaskasutatud vereplasma võib suunata värskelt töötlemiseks või edasi töödelda vereplasmapulbriks. Loomse vere eraldamise teine faas on verekontsentraat, mida saab kuivatada verejahu valmistamiseks.


GEA plasmaprime ja vere väikesemahuline töötlemine

GEA pakub väiksema võimsusega eraldajaid, mida on lihtne kasutada ja käsitseda nii väikesemahulistele veretöötlejatele, nt väikestele tapamajadele, kui ka täisautomaatseid, suure tõhususega ja suure võimsusega tsentrifuugisid täiemahulistele veretöötlemisspetsialistidele. Olenemata sellest, kas tegemist on väikeste või suurte separaatoritega, on kõik meie separaatorid hügieenilise disainiga, et tagada kvaliteetne toiduplasma. Meie väiksemad plasmaprime eraldajad keskenduvad lihtsusele, et meie klientidel oleks lihtne lisada oma tapmisprotsessidele lisaväärtust, saades lisaks plasma tagasi. Separaatoreid on lihtne integreerida, kogu protsessi seadistus on lihtne ja intuitiivne kasutada ja puhastada. Meie suurema võimsusega separaatorid keskenduvad kõrgeimale tõhususele, mis on täisautomaatse puhastamise ja tööga maksimaalseks kasutuseks, kõige õrnema tootekäsitlusega kõrgeima eraldamistõhususe saavutamiseks ning kiireks ja lihtsaks hoolduseks mõeldud konstruktsiooniga.


Omadused ja eelised

  • Kõik eraldaja tootega kokkupuutuvad osad on valmistatud roostevabast terasest.
  • toiduainekvaliteediga tihendid
  • Kasutatakse toiduainetele heakskiidetud määrdeaineid
  • Algtaseme separaatorid on hõlpsasti integreeritavad, kasutatavad ja käideldavad
  • Suure võimsusega separaatorite täisautomaatne puhastamine ja käitamine
  • Kõrgeim kättesaadavus ja tõhusus