|
|

VARIVENT® MIŠRŪS UŽDAROMIEJI VOŽTUVAI SU SĖDYNĖS PAKĖLIMU

Dvigubos sėdynės vožtuvai

VARIVENT® dvivamzdžiai vožtuvai naudojami mišriam nesuderinamų produktų uždarymui vamzdžių sandūrose.

Funkcija

Kai vožtuvas yra uždarytas (nesavaiminė padėtis), tarp atskirtų vamzdynų visada yra du sandarikliai. Jei viena iš sandariklių sugenda, susidaręs nuotėkis per nuotėkio išleidimo angą nukreipiamas į periferiją, nesusimaišydamas su produktu, esančiu antrajame vamzdyne.

Taikant šį metodą produktai iš dviejų vamzdynų nesusimaišo.

Taikymo pavyzdžiai

Siekdami patenkinti skirtingus įvairių pramonės šakų, taikomųjų programų ir procesų reikalavimus, savo asortimente turime įvairių mišriai atsparių uždaromųjų vožtuvų. Puslapiuose pateiktoje pasirinkimo schemoje apžvelgiamos visos galimybės.

VARIVENT® ilgos eigos vožtuvai naudojami gaminant produktus su palyginti didelėmis dalelėmis arba klampius produktus, pavyzdžiui, braškių jogurtą.

Specialiosios funkcijos

  • Sertifikuota, higieniška konfigūracija
  • Metalinis ribotuvas
  • Lankstumas dėl modulinio principo
  • Patikrinta sandariklio geometrija
  • Mišiniui atsparus atskyrimas
  • Galimos įvairios vožtuvo konfigūracijos
  • Atskira kėlimo pavara abiem vožtuvo diskams pakelti
  • Pasirenkama purškiamojo valymo jungtis nuotėkio kamerai valyti

Higieninių GEA vožtuvų pasirinkimas - mišrūs vožtuvai

Индивидуальный проект 3Д моделирование

Tipų įvairovė

Įvairūs VARIVENT® dvivamzdžio vožtuvo variantai leidžia pasirinkti optimaliai procesui pritaikytus vožtuvus. D ir B tipų ašinių sandariklių vožtuvai sukelia nedidelį perjungimo nuotėkį kiekvienos perjungimo procedūros metu, tačiau jie pasižymi labai ilgu tarnavimo laiku su ašiniais sandarikliais. Kita vertus, radialinio sandarinimo R tipo vožtuvo privalumas - perjungimas beveik be jokio perjungimo nuotėkio. B ir R tipų vožtuvams papildomai būdingas balansavimo įtaisas apatiniame vožtuvo korpuse. Tai leidžia vožtuvui patikimai išlikti uždarytoje padėtyje net ir tuo atveju, jei apatiniame vamzdyne yra vandens plaktukų. MX tipo vožtuve papildomai įrengtas balansuoklis ant dvigubo disko ir vožtuvo disko. Dėl abiejuose vamzdynuose esančių specialios formos balanserių vožtuvas stabiliai išlieka uždarytoje padėtyje net ir esant vandens smūgiams, kita vertus, išlaiko visą savo veikimo gebą net ir esant hidrauliniam užblokavimui ar termoizoliaciniam terpės išsiplėtimui.

Dydžiai

Dvigubos sėdynės vožtuvai
Ilgos eigos dviviečiai vožtuvai
MX vožtuvai
DN 25 – DN 150
DN 65 – DN 150
DN 40 – DN 150
OD 1" – OD 6"
OD 3" – OD 4"
OD 1.5“ – OD 6“
IPS 2" – IPS 6"
IPS 2" – IPS 4"
VARIVENT® modulinės sistemos struktūra reiškia, kad galima rinktis iš daugybės papildomų versijų, kad vožtuvas būtų optimaliai pritaikytas procesui. Informacijos apie jas rasite katalogo pasirenkamųjų variantų skyriuje.

Perjungimo nuotėkis

Ašinio sandarinimo dvivamzdžiuose vožtuvuose, atliekant kiekvieną perjungimo procedūrą, yra trumpas laiko tarpas, per kurį apatinis vožtuvo diskas nesiliečia su viršutinio vožtuvo disko viduriniu sandarikliu ir nepasiekia ašinio sėdynės žiedo paviršiaus. Per šią trumpą akimirką skystis per susidariusį tarpą gali prasiskverbti į nuotėkio kamerą ir ištekėti į atmosferą. Tai vadinama perjungimo nuotėkiu.

Radialinio sandarinimo dvivamzdžiuose vožtuvuose šis tarpas perjungimo procedūros metu nesusidaro, o tai reiškia, kad perjungimo nuotėkis sumažėja iki minimumo (galimybė, kad produkto likučiai prilips prie metalinių paviršių).

Vandens plaktuko sauga

Jei apatiniame vamzdyne yra vandens smūgis, vandens smūgio jėga veikia apatinį vožtuvo diską ir gali viršyti pavaros spyruoklės fiksavimo jėgą.

Dėl to kyla pavojus, kad apatinis vožtuvo diskas gali būti pakeltas slėgio vamzdyne.

Dvigubo sandarinimo ašiniuose vožtuvuose tai lemtų jungtį su atmosfera, todėl atsirastų nuotėkis (žr. perjungimo nuotėkis). Dėl susijungimo su atmosfera taip pat staiga sumažėtų perteklinis slėgis vamzdyne. Tada pavaros spyruoklė vėl uždarytų vožtuvą.

Galima įsigyti vožtuvų su apatiniu balansuokliu, kad apatinis vožtuvo diskas nepakiltų esant vandens smūgiui apatiniame vamzdyne. Žemyn nukreiptu kompensaciniu paviršiumi balanseris sureguliuoja slėgio veikimo kryptį ir neleidžia apatiniam vožtuvo diskui judėti iki tam tikro perteklinio slėgio.

Radialinio sandarinimo dvivamzdžiuose vožtuvuose visada įrengiamas šis apatinis balansyras, kad būtų išvengta apatinio vožtuvo disko atsidarymo judesio.

Abu GEA MX tipo vožtuvų diskai turi balanserius. Taigi vožtuvas yra atsparus slėgiui uždarytoje vožtuvo padėtyje tiek viršutiniame, tiek apatiniame vamzdyne ir leidžia persijungti, kai produktas yra uždarytas.

Techniniai duomenys

Tipas
D_L, D_C ir D_L/V, D_C/V (ilgos eigos)
Tipas
B_L, B_C
Tipas
R_L, R_C
Tipas
L_HL, L_HC, L_SL, L_SC
Su gaminiu besiliečianti medžiaga
1.4404 / AISI 316 L
Su gaminiu nesiliečianti medžiaga
1.4301 / AISI 304
Su gaminiu besiliečianti sandarinimo medžiaga
EPDM, FKM, HNBR
Aplinkos temperatūra
0-45 °C
Oro tiekimo slėgis
6 barų (87 psi)
Produkto slėgis
5 barų (73 psi)
5 barų (73 psi)
5 barų (73 psi)
7 barų (101 psi)
Vandens plaktuko sauga
iki 25 barų
30 barų iki
DN 50, OD 2",
IPS 2"
50 bar nuo
DN 65, OD 2 ½", IPS 3"
Su gaminiu besiliečiantis paviršius
DN, OD
Ra ≤ 0.8 μm
IPS Ra ≤ 1.2 µm
DN, OD
Ra ≤ 0.8 μm
IPSRa ≤ 1.2 µm
DN, OD
Ra ≤ 0.8 μm
IPS Ra ≤ 1.2 µm
Ra ≤ 0.8 μm
Išorinis korpuso paviršius
Matinis smėliavimas
Valdymo ir grįžtamojo ryšio sistema
0 jungtis (be valdymo viršaus)
Pavaros tipas
Pneumatinė pavara oras / spyruoklė
Prijungimo jungiamosios detalės
Suvirinimo galas
Identifikavimas
Lipni ID žyma
Vožtuvo lizdo versija
Užspaustas arba suvirintas sėdynės žiedas
Užspaustas arba suvirintas sėdynės žiedas
Užspaustas arba suvirintas sėdynės žiedas
Suvirintas sėdynės žiedas
Sertifikatai
EHEDG, 3A, CE
3A, CE
EHEDG, 3A, CE
3A, CE