|
|

DZĪVNIEKU UN ZIVJU BLAKUSPRODUKTU ATTĪRĪŠANAS DEKANTERI.

Zivju un gaļas rūpniecībā ir daudz procesu konstrukciju, kurās izmanto dzidrināšanas dekanterus (vai 2 fāžu dekanterus). Zivju pārstrādē divfāžu dekantētājus izmanto, piemēram, parastajā zivju preses ūdens attīrīšanas procesā, kā arī surimi ražošanā, lai atūdeņotu surimi pēc mazgāšanas posma. Tie arī dzidrina surimi preses ūdeni un atgūst vērtīgu produktu no mazgāšanas ūdens. Dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu pārstrādē mūsu dzidrinošos dekantētājus var atrast galvenokārt tauku kausēšanas procesos - gan mitrā, gan sausā kausēšanā -, kā arī asins miltu reģenerācijā.
Neatkarīgi no tā, vai runa ir par zivīm vai gaļu: mūsu jaunajiem GEA ecoforce dekantētājiem ir optimāla konstrukcija, lai tie atbilstu bieži vien sarežģītajiem darba apstākļiem abās nozarēs.
Zivju un dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu ražošanas procesi parasti izvirza īpaši stingras prasības attiecībā uz higiēnisko dizainu, kā arī materiālu izturību un izturību pret koroziju. Šie uzdevumi ir atrisināti ar GEA ecoforce paaudzes konstrukcijas īpatnībām; ir uzstādīti augstas veiktspējas nerūsējošie tēraudi, īpašas konstrukcijas teknes, kas atvieglo tīrīšanu, papildu smidzināšanas sprauslas kritiskajās vietās, kā arī augstas kvalitātes nodilumizturība, un rāmja konstrukcija ir nodrošināta ar maksimālu dinamisko stabilitāti. Pārnesumkārba atrodas arī ārpus ražošanas zonas, lai to nevajadzīgi neskarsētu produkts. GEA piedāvā bļodas gultņu eļļošanu ar eļļu; tas vēl vairāk palielina iekārtas uzticamību, kā arī samazina manuālās apkopes darbu apjomu salīdzinājumā ar eļļošanas risinājumiem ar smērvielu. Tas stabilizē visu sistēmu un ir pievilcīgāks arī no pašreizējo ekspluatācijas izmaksu viedokļa.

Funkcijas un priekšrocības

  • Ārējie pārnesumi
  • Visu gultņu eļļošana ar eļļu, lai nodrošinātu augstas prasības
  • Augstas kvalitātes aizsardzība pret nodilumu
  • Augsta dinamiskās stabilitātes pakāpe
  • Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda izmantošana
  • CIP iespēja, smidzināšanas sprauslas un sanitārais dizains