Кейси

Модернізація відділення зернопідготовки варильної ділянки

У даному проекті нашою компанією було виконано роботи з модернізації відділення зернопідготовки.
Проект виконувався «під ключ» та включав такі етапи:
  • Технологічне проектування;
  • Постачання обладнання;
  • Монтажні роботи;
  • Інтеграція у існуючу систему управління SCADA;
  • Запуск та введення в експлуатацію.

Модернізація включала заміну обладнання для зберігання (силосу) і зерноочищення зерна від металу, каменів і сторонніх включень. Надалі солод подається транспортерами.

Для кожного виду сировини (солод 3х видів та ячмінь) були передбачені окремі силоси. Солод і ячмінь подаються пневмотранспортером в силоси. Подача регулюється заслінками. Місткість бункерів дає запас сировини на добу для потреб виробництва варильного ділянки пивоварного заводу. Заповнення силосу реалізовано за допомогою циклону приймача та системи пневмотранспорту. Розподіл зерна бункерами здійснюється за допомогою самопливного розподільника, обладнаного автоматичними шиберами.

Усі силоси (бункери) оснащені датчиками поточного та граничного рівня.
Транспортери оснащені всіма необхідними для безпеки контрольно-вимірювальними приладами «датчики переповнення, обертання, усунення стрічки».

Аспірація реалізована за допомогою точкового фільтра Cipres Filtr https://www.cipres.cz/en/, встановленого на скребковому транспортері.
Норії обладнані вибухорозрядними мембранами, приєднаними до шахти, що відводить вибух. Усі комплектуючі мають сертифікати ATEX.
Пивоварні