ŠALUTINIŲ GYVŪNINIŲ IR ŽUVIES PRODUKTŲ SEPARATORIAI

Greiti ir švarūs procesai, didelė išeiga ir puiki produktų kokybė - mūsų mašinos ir technologinės linijos klientams teikia daugybę privalumų įvairiose srityse.

Mūsų separatoriai, naudojami mėsos pramonėje sausajam ir šlapiajam lydymui, atskiria iš riebalų net mažiausias mikronuosėdas, todėl galima išgauti itin aukštos kokybės grynus riebalus. GEA taip pat tiekia separatorius efektyviai kraujo plazmos ir kraujo miltų gamybai, vertingam baltymų hidrolizatui išgauti ir želatinai gaminti. Skerdyklos taip pat gali gerokai padidinti savo pridėtinę vertę apdorodamos flotacinį dumblą.


Žuvų pramonei skirti GEA separatoriai įrengiami už dekanterio pakopos ir iš naftos fazės pašalina itin mažas likusias daleles. Dėl higieniškos viso proceso konstrukcijos laikomasi didžiausių grynumo standartų, todėl galima išgauti aukščiausios kokybės maistinius žuvų taukus.


Jei klientai nusprendžia naudoti mūsų separatorius, jie gauna naudos ne tik iš visiškai automatizuotų procesų. Dėl visų su produktu besiliečiančių komponentų nerūdijančio plieno konstrukcijos ir automatinio cheminio valymo mūsų technologinės linijos leidžia saugiai ir higieniškai gaminti laikantis aukščiausių higienos normų. Naujoviška hidrostopo sistema, skirta labai koncentruotoms kietosioms medžiagoms išpilti, užtikrina minimalius produkto nuostolius separatoriaus etape.


Funkcijos ir privalumai

  • Tvirta konstrukcija užtikrina didžiausią patikimumą
  • Hidrohermetinis tiekimas, kad produktas būtų apdorojamas švelniai
  • Optimizuotas diskų paketas, užtikrinantis aukščiausią aliejaus kokybę
  • Labai didelis skaidrinamasis plotas, kad būtų optimaliai poliruojama baltymų turinti fazė ir taip gaunamas labai grynas baltymų hidrolizatas
  • Maistinė konstrukcija: gaubtas, kietųjų dalelių gaudyklė ir dubens dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno
  • Savaime išsivalantis dubuo leidžia visiškai automatiškai valyti vietoje (CIP)