GEA HIGIENINĖS SKLENDĖS

GEA higieninės sklendės pasižymi higienine konstrukcija be kupolo ir duobės. Produkto srautas susiduria su nedideliu pasipriešinimu, produkto vietos automatiškai nusausinamos ir valymas vyksta efektyviai. GEA higieninių sklendžių privalumai - geras higieninis dizainas, paprastesnis montavimas, trumpesnis montavimo ir techninės priežiūros laikas, taigi ir didesnis gamybos našumas.


Funkcija

  • Tvirtas vožtuvo diskas
  • Mažas perjungimo momentas
  • Vientisa flanšo konstrukcija
  • Galimybė rinktis iš 2 metalinių gaminių su drėkinamąja medžiaga
  • Gaminio drėkinamosios dalys iš AISI 304 (1.4301) arba AISI 316L (1.4404)

Pneumatinės pavaros

Pneumatinės pavaros tapo dar kompaktiškesnės, kad jas būtų galima montuoti siaurose vietose ir kad jos sunaudotų nedaug oro. Konstrukcija be tarpų užtikrina optimalų valymą ir atitinka aukščiausius higienos reikalavimus.
Maksimalus sukimo momentas abiejose kraštinėse padėtyse leidžia naudoti ir normaliai uždariems, ir normaliai atviriems vožtuvams. Metaliniai ribotuvai užtikrina tikslią disko padėtį. Yra oras-prievarta ir oras-oras variantai.
Visos pavaros pagal nutylėjimą taikomos Ex zonose. Būtina užtikrinti visų elektrinių priedų atitiktį Ex taisyklėms.


Integruotoje T.VIS® sąsajoje taip pat galima saugiai montuoti papildomus priedus - stiprintuvo cilindrą, dviejų padėčių ribotuvą ir ribinį ribotuvą. Vidinė pneumatinė sistema sumažina gedimų riziką, nes joje nėra išorinių vamzdžių.