VARIVENT® MIŠRŪS UŽDAROMIEJI VOŽTUVAI SU SĖDYNĖS PAKĖLIMU

Funkcija

Kai vožtuvas yra uždarytas (nesavaiminė padėtis), tarp atskirtų vamzdynų visada yra du sandarikliai. Jei viena iš sandariklių sugenda, susidaręs nuotėkis per nuotėkio išleidimo angą nukreipiamas į periferiją, nesusimaišydamas su produktu, esančiu antrajame vamzdyne.

Taikant šį metodą produktai iš dviejų vamzdynų nesusimaišo.


Taikymo pavyzdžiai

Siekdami patenkinti skirtingus įvairių pramonės šakų, taikomųjų programų ir procesų reikalavimus, savo asortimente turime įvairių mišriai atsparių uždaromųjų vožtuvų. Puslapiuose pateiktoje pasirinkimo schemoje apžvelgiamos visos galimybės.

VARIVENT® ilgos eigos vožtuvai naudojami gaminant produktus su palyginti didelėmis dalelėmis arba klampius produktus, pavyzdžiui, braškių jogurtą.

Specialiosios funkcijos

  • Sertifikuota, higieniška konfigūracija
  • Metalinis ribotuvas
  • Lankstumas dėl modulinio principo
  • Patikrinta sandariklio geometrija
  • Mišiniui atsparus atskyrimas
  • Galimos įvairios vožtuvo konfigūracijos
  • Atskira kėlimo pavara abiem vožtuvo diskams pakelti
  • Pasirenkama purškiamojo valymo jungtis nuotėkio kamerai valyti

Higieninių GEA vožtuvų pasirinkimas - mišrūs vožtuvai

Tipų įvairovė

Įvairūs VARIVENT® dvivamzdžio vožtuvo variantai leidžia pasirinkti optimaliai procesui pritaikytus vožtuvus. D ir B tipų ašinių sandariklių vožtuvai sukelia nedidelį perjungimo nuotėkį kiekvienos perjungimo procedūros metu, tačiau jie pasižymi labai ilgu tarnavimo laiku su ašiniais sandarikliais. Kita vertus, radialinio sandarinimo R tipo vožtuvo privalumas - perjungimas beveik be jokio perjungimo nuotėkio. B ir R tipų vožtuvams papildomai būdingas balansavimo įtaisas apatiniame vožtuvo korpuse. Tai leidžia vožtuvui patikimai išlikti uždarytoje padėtyje net ir tuo atveju, jei apatiniame vamzdyne yra vandens plaktukų. MX tipo vožtuve papildomai įrengtas balansuoklis ant dvigubo disko ir vožtuvo disko. Dėl abiejuose vamzdynuose esančių specialios formos balanserių vožtuvas stabiliai išlieka uždarytoje padėtyje net ir esant vandens smūgiams, kita vertus, išlaiko visą savo veikimo gebą net ir esant hidrauliniam užblokavimui ar termoizoliaciniam terpės išsiplėtimui.