MAISTO INGREDIENTŲ SKAIDRINIMO PRIEMONĖS

Baltymų regeneravimo srityje GEA skaidrintuvai yra baltymų nusodinimo iš centralizuoto filtrato regeneravimo etapas. Tai ne tik padidina vertingų baltymų išeigą, bet ir kartu sumažina ChDS vertę nuotekose. Didesnė išeiga kartu su mažesnėmis nuotekų valymo išlaidomis - regeneravimo etapas gerokai padidina viso proceso efektyvumą. Naujos kartos valytuvų privalumas - dideli ekvivalentiniai diskų kamino valomieji plotai, užtikrinantys optimalų valymą, ypač kartu su dideliu našumu. Centripetalinis siurblys nuskaidrintą skystį išleidžia be putų ir esant slėgiui, todėl deguonies nesurenkama.

GEA skaidrintuvai taip pat tinka visiems dumblių koncentravimo procesams. Naudojant GEA hidrostopo sistemą galima pasiekti labai didelę kietųjų dalelių koncentraciją (iki 30 proc.) ir taip maksimaliai padidinti produkto išeigą. Naudojant GEA hidrohermetinę padavimo sistemą, mūsų skaidrintuvai švelniai apdoroja jautrią ląstelinę medžiagą. Taip pat galima įsigyti korozijai atsparių medžiagų, skirtų apdoroti sūriam vandeniui skirtus dumblius.

GEA maisto ingredientų skaidrintuvus taip pat galima naudoti CIP. Valymo tikslais jie praplaunami įprastomis terpėmis taikant CIP metodą; pašalintos liekanos kaupiasi dubens kietųjų dalelių laikymo erdvėje, iš kurios jos išmetamos. Išstūmimo procesas sukuria papildomą plovimo efektą diskų krūvoje, o tai padidina cheminio valymo proceso efektyvumą.

Jei pageidaujate aukščiausio lygio mechaninio atskyrimo, galite įsigyti mūsų maisto ingredientų skaidrintuvus su integruota tiesiogine pavara, o ne plokščia diržine pavara. GEA tiesioginės pavaros dėka pasiekiamas žymus efektyvumo padidėjimas. Mūsų naujoviška pavaros koncepcija sumažina trinties nuostolius dėl tiesioginio galios perdavimo. Sprendimas integruoti pavarą į separatorių leido iki 35 proc. sumažinti vietos poreikį. Integruotoje konstrukcijoje nenaudojami tokie komponentai kaip krumpliaratinė ar diržinė pavara. Be to, dėl tiesioginio galios perdavimo ir mažesnio nusidėvėjimo daug mažesnis triukšmo lygis.


Funkcijos ir privalumai

  • Geriausi atskyrimo rezultatai
  • Maisto produktų klasės dizainas ir FDA patvirtintos tarpinės
  • Galima naudoti CIP, kad atitiktų aukščiausius higienos reikalavimus
  • Švelnus produktų apdorojimas
  • Galima tiesioginės pavaros konstrukcija