VARIVENT® APSAUGINIAI VOŽTUVAI

Funkcija

Visą eksploatavimo laiką veikiantys apsauginiai vožtuvai atsidaro "pop" veiksmu, todėl galima išleisti didelį masės srautą arba greitai atsirandantį slėgį. Jie dažnai naudojami garo arba dujų srityse. Šie vožtuvai visiškai atsidaro net ir esant nedideliam slėgio padidėjimui, todėl gali išleisti visą masės srautą.

Normalaus veikimo apsauginiai vožtuvai yra optimalūs slėgio mažinimo vožtuvai. Jie turi plačią proporcinę sritį, todėl tolygiai įsijungia slėgio mažinimo ir slėgio šuolių metu. Jų ilga proporcinė fazė pasižymi beveik visu eksploatavimo laikotarpiu. Šios panašios savybės gali sumažinti didelius masės srautus. Jie taip pat naudojami kaip perpylimo vožtuvai ir tada, kai mažesnių dydžių viso veikimo laiko apsauginiai vožtuvai vis dar yra per dideli.

Norint užtikrinti, kad visus su produktu besiliečiančius paviršius būtų galima higieniškai išvalyti (CIP) arba sterilizuoti (SIP), vožtuvus galima įsigyti su papildomu pneumatiniu kėlimo įtaisu.


Charakteringos savybės

  • Aukštos kokybės medžiagos ir paviršiaus apdaila
  • Rankinis arba pneumatinis kėlimo įtaisas
  • Nejautrus temperatūrai
  • Suvirinti korpusai, tinkami naudoti CIP
  • Korpuso konstrukcija be kišenių ir su drenažu

Taikymo pavyzdžiai

Apsauginiai vožtuvai apsaugo talpyklas nuo per didelio slėgio, pavyzdžiui, sterilizuojant indus arba pripildant talpyklas. Jie apsaugo fermentacijos talpyklas nuo sugadinimo netikėtai sutrikus darbui.

Įprastos eigos apsauginiai vožtuvai yra optimalūs slėgio mažinimo vožtuvai. Jie turi plačią proporcinę sritį, todėl tolygiai įsijungia slėgio mažinimo ir slėgio pikų metu. Jų ilga proporcinė fazė pasižymi beveik visu eksploatavimo laikotarpiu. Šios panašios savybės gali sumažinti didelius masės srautus. Jie taip pat naudojami kaip perpylimo vožtuvai ir tada, kai mažesnių dydžių viso veikimo laiko apsauginiai vožtuvai vis dar yra per dideli.

Apsauginiai vožtuvai įrengiami slėgiui sumažinti, kad būtų užtikrintas indų ir kitos technologinės įrangos nepažeistumas, kai terpė tampa kieta, pavyzdžiui, šokoladas.


HyTight surinkimas

Labai geras valomumas - toks reikalavimas keliamas "LESER Clean Service" apsauginių vožtuvų konstrukcijai. Šiuose vožtuvuose sumontuotas "HyTight" mazgas, kuris suteikia optimalias valymo galimybes.

HyTight mazgas su elastomeriniu silfonu uždengia visas sunkiai valomas nuo sąlyčio su produktu besiliečiančias dalis. Atminkite, kad elastomerinis silfonas nesumažina priešslėgio, kaip nerūdijančio plieno silfonai.


Kėlimo įrenginiai

VARIVENT serijos apsauginiai vožtuvai turi dujomis užsandarintus vožtuvo disko pakėlimo įtaisus. Dėl šios konstrukcijos valant vamzdį galima pakelti vožtuvo diską ir išvalyti visas vidines dalis, įskaitant sėdynės sritį ir O-Ring. Yra tiek rankinių, tiek pneumatinių kėlimo įtaisų.


Visą eksploatavimo laiką veikiantis 488 tipo apsauginis vožtuvas

488 serijos apsauginiai vožtuvai buvo sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su gamyklų savininkais ir inžinieriais. Jie patikimai apsaugo technologinius įrenginius nuo viršslėgio, nekeldami pavojaus higienos reikalavimams. Visa serija suprojektuota ir oficialiai patvirtinta pagal tarptautinius standartus (DGR 97/23/CG, ASME, GOST ir kt.).

Kiekvieno vožtuvo garui, dujoms ir skysčiui skirtas variantas buvo išbandytas TÜV pagal Vokietijos taisykles. Jie atitinka ES direktyvą dėl slėginės įrangos ir yra pažymėti CE ženklu. VARIVENT(R) 488 tipo apsauginis vožtuvas atitinka specialius valymo ir eksploatacinius gebėjimus, kurių reikalaujama maisto, alaus ir gėrimų pramonėje. Jis pasižymi plačia veikimo sritimi, todėl labai gerai pritaikomas didelėse gamyklose.