VARINLINE® INSTRUMENTAI BE KIŠENĖS

Burdono vamzdelio manometras turi slėgio transformatorių. Membrana užtikrina atskyrimą nuo proceso terpės ir per perdavimo terpę perduoda proceso slėgį į matavimo prietaisą. Jei slėgis iš proceso terpės krypties veikia prietaisą, elastinga diafragma perduoda šį slėgį į perdavimo terpę ir taip į matavimo prietaisą.

Dėl specialios šių manometrų konstrukcijos galima užtikrinti nedidelę temperatūros įtaką, taip pat matuoti viršslėgį ir vakuumą. Indikacinis prietaisas pripildomas glicerino (atitinka FDA taisykles) arba izoliacinės alyvos, jei yra ribinių jungiklių, kad būtų pasiektas slopinimas esant didelei vibracijai ir išvengta kondensacijos naudojant skirtingose temperatūrose. Todėl šis manometras idealiai tinka naudoti (skystuose) maisto produktuose.

Jis gali būti su įvairiais adapteriais, kad būtų galima jį prijungti prie B, F ir N tipo technologinių jungčių. Yra kelios manometro orientacijos, kad būtų galima tinkamai nuskaityti prietaiso rodmenis, kad būtų galima tinkamai nuskaityti prietaiso rodmenis įvairiose montavimo padėtyse.