SEPARATORIAI, SKIRTI PLAZMAI IR MILTAMS IŠ GYVŪNŲ KRAUJO IŠGAUTI

Nuoseklus gyvulių kraujo perdirbimas į kraujo plazmą arba kraujo miltus yra galimas būdas dar labiau padidinti skerdyklų pelningumą. Kraujo plazmos gavimas ypač atveria pelningas galimybes, nes šis produktas dėl jame esančių vertingų sudedamųjų dalių yra labai paklausus įvairiose pramonės šakose. Kraujo plazma naudojama kaip priedas maisto sektoriuje, taip pat farmacijos ir naminių gyvūnėlių maisto pramonėje.


Didelės vertės baltymų šaltinis

Atskyrus kraują su pridėtu antikoaguliantu, plazma išgaunama kaip lengvas skystas komponentas. Joje yra 7-9 proc. baltymų ir labai daug nepakeičiamųjų aminorūgščių, todėl jos maistinė vertė yra atitinkamai didelė. Atgauta kraujo plazma gali būti tiekiama šviežia arba toliau perdirbama į kraujo plazmos miltelius. Antroji gyvūnų kraujo atskyrimo fazė yra kraujo koncentratas, kuris gali būti džiovinamas ir iš jo gaminami kraujo miltai


GEA plasmaprime ir nedidelės apimties kraujo apdorojimui

GEA siūlo mažesnio našumo pradinio lygio separatorius, kuriuos lengva valdyti ir tvarkyti, skirtus nedideliems kraujo perdirbėjams, pvz., mažoms skerdykloms, taip pat visiškai automatines, didelio našumo ir didelio našumo centrifugas, skirtas didelio masto kraujo perdirbimo specialistams. Nesvarbu, ar maži, ar dideli, visi mūsų separatoriai pasižymi higieniška konstrukcija, užtikrinančia aukštos kokybės maistinę plazmą. Mūsų mažesniuose plazmafrimo separatoriuose daugiausia dėmesio skiriama paprastumui, kad mūsų klientams būtų lengva padidinti skerdimo procesų vertę papildomai išgaunant plazmą. Separatorius lengva integruoti, bendra proceso sąranka yra paprasta ir intuityviai valdoma bei valoma. Didesnio našumo mūsų separatoriuose daugiausia dėmesio skiriama didžiausiam efektyvumui - visiškai automatinis valymas ir veikimas, kad būtų maksimaliai išnaudojamas, kuo švelnesnis produktų tvarkymas, kad būtų pasiektas didžiausias atskyrimo efektyvumas, ir greitam bei paprastam aptarnavimui pritaikyta konstrukcija.


Funkcijos ir privalumai

  • Visos su produktu besiliečiančios separatoriaus dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno.
  • Maistui tinkamos tarpinės
  • Naudojami tepalai, patvirtinti naudoti maistui
  • Pradinio lygio separatorius lengva integruoti, valdyti ir tvarkyti
  • Visiškai automatinis didelio našumo separatorių valymas ir valdymas
  • Didžiausias prieinamumas ir efektyvumas