VALDYMO VIRŠMA T.VIS® E-20

"T.VIS® E-20" yra specialiai sukurta taip, kad atitiktų tikslius skysčių tvarkymo pramonės poreikius ir kartu apsaugotų nuo dulkių sprogimo. Be to, kiekvienas šio valdymo skydo komponentas buvo standartizuotas aukščiausiu lygiu, todėl užtikrinamas patogus valdymas, taupantis laiką ir teikiantis pirmenybę patikimumui bei saugai. Pažangi T.VIS® E-20 technologija pagrįsta jutiklio moduliu, kuriame sujungti du atskiri magnetiniai jutikliai. Šie jutikliai atlieka svarbų vaidmenį nustatant vožtuvo padėtį ir teikia grįžtamojo ryšio signalus, reikalingus automatiniam veikimui. Be to, jutiklio modulis suteikia galimybę pasirinktinai prijungti bandomuosius elektromagnetinius vožtuvus, kad būtų galima valdyti vožtuvo pavarą.


Funkcijos

  • Patikrinta korpuso technologija ir standartinių komponentų naudojimas užtikrina patikimą veikimą.
  • Standartinė aukščiausia apsaugos klasė užtikrina optimalią apsaugą.
  • Suprojektuotas taip, kad atlaikytų dideles vibracijas ir smūgius, todėl tinka naudoti atšiaurioje aplinkoje.
  • Paprastas paleidimo procesas, kad būtų lengva įrengti ir naudoti.
  • Dviejų spalvų 360° būsenos aptikimas, kad būtų lengva stebėti ir greitai nustatyti veikimo būseną iš bet kurio kampo.
  • Sertifikuotas naudoti visame pasaulyje, atitinka tarptautinius standartus ir taisykles.

Pozicijos nustatymas

T.VIS® E-20 turi du rankiniu būdu reguliuojamus jutiklius, kad būtų galima tiksliai nustatyti vožtuvo padėtį. Šie jutikliai specialiai sukurti pradinei/užtikrintai ir galutinei vožtuvo padėčiai nustatyti. Tai leidžia tiksliai stebėti ir valdyti vožtuvo judėjimą, užtikrinant saugų ir efektyvų darbą.


Seaded

T.VIS® E-20 jutikliai montuojami ant valdymo blokų ir užtikrina individualų reguliavimą per visą vožtuvo eksploatavimo laiką. Šį reguliavimą užtikrina du jutiklio modulyje integruoti srieginiai velenai. Naudodami šiuos srieginius verpstukus, naudotojai gali tiksliai sureguliuoti ir sureguliuoti jutiklių padėtis, kad jos atitiktų vožtuvo eigos diapazoną. Toks reguliavimas užtikrina optimalų jutiklio veikimą ir patikimą jutiklio veikimą visame vožtuvo eigos diapazone.


Vizualizavimas

LED ekranas

  • žalia: vožtuvas neveikia.
  • geltona: vožtuvas yra galutinėje padėtyje

Struktūra

Standartinėje T.VIS® E-20 komplektacijoje yra kompaktiškas modulis su 2 padėties jutikliais. Be to, modulyje įmontuoti šviesos diodai, kurie palengvina padėties nustatymą per apšviestą kupolą ant viršutinio valdymo skydelio dangtelio. Valdymo skydas suprojektuotas su vidiniais spyruokliniais spaustukais, kad jį būtų lengva ir saugu valdyti. Šie gnybtai leidžia klientui tiesiogiai prijungti reikiamus valdiklius, užtikrinant ir grįžtamojo ryšio signalus, ir vožtuvo įjungimą. Be to, T.VIS® E-20 maitinimo jungtis turi keičiamą filtrą, apsaugantį įmontuotus elektromagnetinius vožtuvus nuo užteršimo. Taip užtikrinamas saugus ir nepertraukiamas prietaiso veikimas.


Techniniai duomenys

Standartinės versijos techninės specifikacijos

Pozicijos nustatymas: Magnetiniai rezistyviniai artumo jungikliai

Korpuso medžiaga: PA 12/L

Prašymas svetainėje: .

Oro tiekimas: Slėgio diapazonas - nuo 2 iki 8 barų Standartas - pagal ISO 8573-1:2010 Kietųjų dalelių kiekis - 6 klasė Vandens kiekis - 4 klasė Alyvos kiekis - 3 klasė

Oro jungčių matmenys: Metrinis 6/4 mm, colinis 6,35/4,31 mm (¼")

Apsaugos klasė: IP 69

Garso slėgio lygis per išleidžiamąją dro: Max. 72 dB

Vizualizavimas: LED (žalias, geltonas)

Sertifikatai: ATEX, IECEx, UKEx, CCCEx