SKAIDRINAMIEJI DEKANTERIAI KRAKMOLUI IŠGAUTI

Dekanterinėse centrifugose kietosios ir skystosios fazės atskiriamos veikiant išcentrinei jėgai. Išgrynintas skystis išleidžiamas veikiant slėgiui, kad būtų išvengta deguonies surinkimo, o kietosios medžiagos stumiamos prie dubens sienelių ir sraigteliu nukreipiamos į kietųjų medžiagų išleidimo angą.


Funkcijos ir privalumai

  • Dėl "Active Torque Control" nebėra neplanuotų prastovų
  • Higieniškas dizainas, kad dekanterinę centrifugą būtų galima kuo geriau išvalyti
  • Sumažinkite džiovyklos išlaidas: automatinis sukimo momento ir diferencinio greičio optimizavimas, kad būtų pasiektas maksimalus sausųjų medžiagų kiekis nepriklausomai nuo tiekimo sąlygų.
  • Automatinis sukimo momento ir diferencinio greičio optimizavimas, kad būtų pasiektas maksimalus sausųjų medžiagų kiekis nepriklausomai nuo tiekimo sąlygų
  • Patikima ir tvirta technologija: aukštos apsaugos tepimo sistemos, išoriniai krumpliaračiai, aukštos kokybės apsauga nuo dilimo
  • Efektyvus energijos vartojimas: nėra pavaros sistemos konversijos nuostolių

Aktyvi sukimo momento kontrolė panaikina "stick-slip" efektą

Ypač perdirbant krakmolą, kietosios medžiagos dekanteriuose gana sunkiai patenka į išcentrinį lauką, todėl gali pasireikšti klijų slydimo efektas.

Kietosios medžiagos juda netolygiai, todėl mechaniniai komponentai patiria dinamines apkrovas. Galimas poveikis: Stiprūs sukimo momento smūgiai ir svyravimai, sukeliantys apkrovas pavaros velenui. Dėl to padidėja mašinos komponentų, tokių kaip dubuo, sraigtas, pavarų dėžė, velenai ir movos, nuovargis ir nusidėvėjimas. Dėl kliuvinio slydimo padidėja neplanuotų, brangiai kainuojančių prastovų ir brangiai kainuojančio remonto rizika. Iki šiol klientai apie tai, kad jų dekanteriai yra pažeisti, galėdavo sužinoti tik tada, kai jau būdavo per vėlu ir būdavo padaryta žala.

Naudodami naująją GEA aktyviosios sukimo momento kontrolės funkciją, krakmolo klientai ne tik gali saugiai nustatyti kliuvinio slydimo efektą, bet ir užkirsti jam kelią. Be to, dekanteris viską atlieka pats, automatiškai. Mūsų naujasis jutikliais pagrįstas stebėjimo ir valdymo metodas tiksliai nustato sukimo virpesių atsiradimą ant movos ir, priklausomai nuo jų intensyvumo, jų išvengia, automatiškai keisdamas diferencialinį greitį. Diferencialinio greičio pokyčiai yra minimalūs, nes ATC gali nustatyti, ar jos įsikišimas buvo sėkmingas ir nutraukė lazdos slydimo efektą, ar ne.

Taigi mūsų klientai gali būti tikri, kad jų dekanteriai vis tiek išleidžia sausas kietąsias medžiagas, kiek tai įmanoma, esant lipniojo slydimo poveikiui. Taigi, aktyvioji sukimo momento kontrolė jiems padeda išvengti ne tik brangių prastovų dėl mašinos gedimų, bet ir nereikalingų džiovyklos išlaidų dėl blogai veikiančio dekanterio.