|
 • /

Рішення для молочної промисловості

Компанія "Віравікс інжиніринг" пропонує послуги з розробки та впровадження технічних рішень для молокопереробних виробництв. Наші інженери виконають проєктування установки обладнання, електропроєктування, підготовку креслень, конструкторської документації та автоматизацію технологічних процесів. VIRAVIX об'єднує найкращих експертів харчової галузі з виробниками.
Що ми пропонуємо?
Промисловий інжиніринг від "Віравікс" для молочної промисловості включає кілька напрямків:
 • Аналіз наявних процесів
  Ми розробили власну систему віддаленого моніторингу QiVisor Web. Це система датчиків, контролерів і програмного забезпечення. Її можна під'єднати практично до будь-якого виробничого обладнання та отримувати дані про його роботу. Налаштувати QiVisor не складніше, ніж Wi-Fi.
 • Оптимізація виробничих процесів
  Наші інженери за даними аналізу виробництва розробляють індивідуальні технічні рішення для Замовника. Вони підкажуть, як скоротити витрати води, електроенергії та тепла; поліпшать процеси СІП-мийки та пастеризації для зниження собівартості продукції. Експерти "Віравікс інжиніринг" працювали з Nestle, Unilever і знають світові практики ефективного виробництва.
 • Постачання обладнання та комплектуючих
  Компанія "Віравікс" офіційно співпрацює з провідними європейськими виробниками харчового обладнання. Замовник отримає економію в 15-30 % при постачанні комплектуючих через нашу компанію як для інжинірингового центру.
 • Інтеграція нового обладнання, модернізація наявного виробництва
  Ми використовуємо 3D-моделювання і 3D-сканування, щоб індивідуалізувати готові технічні рішення під умови експлуатації. Ми не поставимо того, що не підходить під конкретне підприємство або значно збільшить вартість проєкту через реконструкцію капітальних об'єктів.
 • ехнічні консультації та віддалена підтримка
  Експерти "Віравікс" завжди дадуть відповідь на запитання директора, головного інженера, технолога, фахівця з якості. Завдяки QiVisor, наш інженер дасть оперативну консультацію щодо проблем на виробництві без виїзду на об'єкт. Це економить час реагування приблизно втричі.
 • Монтаж і демонтаж обладнання, електромонтажні роботи, автоматизація та програмування
  Виконуємо всі роботи самостійно, "під ключ". У нас є "фішка" - складання обладнання силами персоналу Замовника під нашим керівництвом. Такий підхід знижує вартість проєкту. Ми підготуємо комплект складальних креслень та інструкцій, віддалено проконтролюємо процес.

Чому нам можна довіряти?


Компанія "Віравікс інжиніринг" - міжнародний центр інженерів-технологів харчової промисловості. Ми об'єднуємо виробників молока та найкращих інженерів-технологів.
Кожен наш експерт пройшов шлях від рядового технічного працівника до зонального керівника групи проєктів або заводів.
Компанії Nestle, Unilever, Bunge та багато вітчизняних виробників уже оцінили досвід і знання наших фахівців.


Ми любимо свою справу і залюбки ділимося досвідом з такими ж ентузіастами. З тими, хто готовий переймати:
 • найкращі практики від лідерів у виробництві продуктів харчування;
 • розуміння і застосування нормативних вимог;
 • інженерний підхід до процесу переробки молока як до єдиної системи взаємопов'язаних компонентів;
 • нюанси роботи обладнання.
І все це має на меті створити якісний і безпечний продукт для споживача.
Як фанати своєї справи ми вчимося самі і передаємо знання клієнтам; пробуємо застосовувати нове і зберігаємо старі надійні напрацювання.

Ми працюємо тільки з перевіреними партнерами:
 • Elaks
  Компанія працює у сфері автоматизації промислового виробництва понад 30 років. Співпрацювала з Nestlé, "Вімм-Білль-Данн" та іншими великими гравцями харчової промисловості, фармацевтичного ринку.
 • Alfa Laval

  Шведська компанія випускає обладнання для харчової промисловості. Продукція продається більш ніж у 100 країнах. У виробника є десятки сервісних центрів і представництв по всьому світу.
 • KHS
  Один із лідерів у виробництві автоматизованих ліній із розливу та пакування напоїв. Компанія працює для харчової промисловості понад 150 років.
 • GEA
  Міжнародна технологічна корпорація спеціалізується на технічних рішеннях для харчового виробництва.
 • Krones
  Один із провідних світових виробників обладнання для виготовлення та розливу напоїв.

Наші роботи

Блог