|
|
  • /

Рішення для молочної промисловості

Компанія "Віравікс інжиніринг" пропонує послуги з розробки та впровадження технічних рішень для молокопереробних виробництв. Наші інженери виконають проєктування установки обладнання, електропроєктування, підготовку креслень, конструкторської документації та автоматизацію технологічних процесів. VIRAVIX об'єднує найкращих експертів харчової галузі з виробниками.
Що ми пропонуємо?
Промисловий інжиніринг від "Віравікс" для молочної промисловості включає кілька напрямків:
Ми розробили власну систему віддаленого моніторингу QiVisor Web. Це система датчиків, контролерів і програмного забезпечення. Її можна під'єднати практично до будь-якого виробничого обладнання та отримувати дані про його роботу. Налаштувати QiVisor не складніше, ніж Wi-Fi.
Оптимізація виробничих процесів
Наші інженери за даними аналізу виробництва розробляють індивідуальні технічні рішення для Замовника. Вони підкажуть, як скоротити витрати води, електроенергії та тепла; поліпшать процеси СІП-мийки та пастеризації для зниження собівартості продукції. Експерти "Віравікс інжиніринг" працювали з Nestle, Unilever і знають світові практики ефективного виробництва.
Постачання обладнання та комплектуючих
Компанія "Віравікс" офіційно співпрацює з провідними європейськими виробниками харчового обладнання. Замовник отримає економію в 15-30 % при постачанні комплектуючих через нашу компанію як для інжинірингового центру.
Інтеграція нового обладнання, модернізація наявного виробництва
Ми використовуємо 3D-моделювання і 3D-сканування, щоб індивідуалізувати готові технічні рішення під умови експлуатації. Ми не поставимо того, що не підходить під конкретне підприємство або значно збільшить вартість проєкту через реконструкцію капітальних об'єктів.
ехнічні консультації та віддалена підтримка
Експерти "Віравікс" завжди дадуть відповідь на запитання директора, головного інженера, технолога, фахівця з якості. Завдяки QiVisor, наш інженер дасть оперативну консультацію щодо проблем на виробництві без виїзду на об'єкт. Це економить час реагування приблизно втричі.
Монтаж і демонтаж обладнання, електромонтажні роботи, автоматизація та програмування
Виконуємо всі роботи самостійно, "під ключ". У нас є "фішка" - складання обладнання силами персоналу Замовника під нашим керівництвом. Такий підхід знижує вартість проєкту. Ми підготуємо комплект складальних креслень та інструкцій, віддалено проконтролюємо процес.

Чому нам можна довіряти?


Компанія "Віравікс інжиніринг" - міжнародний центр інженерів-технологів харчової промисловості. Ми об'єднуємо виробників молока та найкращих інженерів-технологів.
Кожен наш експерт пройшов шлях від рядового технічного працівника до зонального керівника групи проєктів або заводів.
Компанії Nestle, Unilever, Bunge та багато вітчизняних виробників уже оцінили досвід і знання наших фахівців.


Ми любимо свою справу і залюбки ділимося досвідом з такими ж ентузіастами. З тими, хто готовий переймати:
  • найкращі практики від лідерів у виробництві продуктів харчування;
  • розуміння і застосування нормативних вимог;
  • інженерний підхід до процесу переробки молока як до єдиної системи взаємопов'язаних компонентів;
  • нюанси роботи обладнання.
І все це має на меті створити якісний і безпечний продукт для споживача.
Як фанати своєї справи ми вчимося самі і передаємо знання клієнтам; пробуємо застосовувати нове і зберігаємо старі надійні напрацювання.

Ми працюємо тільки з перевіреними партнерами:
Elaks
Компанія працює у сфері автоматизації промислового виробництва понад 30 років. Співпрацювала з Nestlé, "Вімм-Білль-Данн" та іншими великими гравцями харчової промисловості, фармацевтичного ринку.
Alfa Laval

Шведська компанія випускає обладнання для харчової промисловості. Продукція продається більш ніж у 100 країнах. У виробника є десятки сервісних центрів і представництв по всьому світу.
KHS
Один із лідерів у виробництві автоматизованих ліній із розливу та пакування напоїв. Компанія працює для харчової промисловості понад 150 років.
GEA
Міжнародна технологічна корпорація спеціалізується на технічних рішеннях для харчового виробництва.
Krones
Один із провідних світових виробників обладнання для виготовлення та розливу напоїв.

Наші роботи

    Блог