|
|

Інжиніринг для молочної промисловості

Експертний центр інженерів-технологів пропонує послуги з проєктування, автоматизації, встановлення та сервісного обслуговування виробничих ліній для молочної промисловості. Ми виконаємо весь проєкт "під ключ" або підключимося на будь-якому етапі, щоб врятувати ситуацію при проблемах з підрядником. Компанія VIRAVIX об'єднує виробників молока з найкращими експертами.
Маркетинг допомагає продати першу упаковку молока. Другу покупець купить, якщо йому сподобався смак. Сучасні технології та "розумне" виробництво - гарантія того, що виробник продасть і всю іншу продукцію.
Юрій Федяй, директор VIRAVIX

Навіщо потрібні інжинірингові послуги?

Усі виробники молока - великі заводи чи дрібні фермери, прагнуть стабільної якості продукту. Це гарантія продажів і захист від повернень браку. Ми називаємо це "традиції".
Традиції - це не лише унікальні власні рецепти, а й незмінно висока якість молочного продукту. Це коли марку знають, хвалять і шукають у магазинах саме її.
У молочній промисловості діють суворі вимоги до безпеки продукту:
 • бакобнасінність;
 • органолептичними показниками;
 • фізико-хімічним складом.
Великі молочні холдинги давно знають, як забезпечити їх стабільне дотримання. Дрібні або підприємства-початківці ще не мають такої бази досвіду, або не мають можливості платити високу зарплату штатному експерту.

При цьому перед ними стоять такі ж завдання, як перед великими виробниками:
 • домогтися стабільної якості
  та знизити вплив людського фактора;
 • збільшити обсяги продажів
  для компенсації витрат на виробництво;
 • зменшити витрати
  енергії та води;
 • захистити виробництво
  від аварій і тривалих простоїв.
У такій ситуації допоможе "Віравікс інжиніринг". Наші інженери-технологи напрацьовували свій досвід у гігантів молочного ринку і знають їхні практики. А оплата їхніх послуг за рахунок ефекту масштабу обійдеться вам дешевше, ніж утримання штатного інженера-технолога.

За короткий час ми допоможемо вам створити та зміцнити власні традиції молочного виробництва для стабільної якості.
Що ми пропонуємо?
Промисловий інжиніринг від Віравікс охоплює кілька напрямів:
Аналіз наявних процесів Замовника
Ми проводимо аудит виробництва, щоб виявити "вузькі місця", "сліпі зони" та основні джерела енерговтрат. У цьому нам допомагає система віддаленого моніторингу власної розробки QiVisor. Її датчики можна прикріпити практично до будь-якого виробничого обладнання, а налаштувати роботу програми не складніше, ніж Wi-Fi. QiVisor відмінно показав себе за ковідних обмежень, і ми використовуємо його донині для економії часу і витрат на особисте обстеження виробництва.
Який результат ви отримаєте?

Чому нам можна довіряти?

Ми - експерти, відомі в галузі. Наші інженери починали як працівники з технічного обслуговування харчового обладнання і доросли до зональних керівників групи підприємств.
У складі "Віравікс інжиніринг" ми реалізували десятки проєктів в Україні та країнах ЄС
 • Кваліфікація та досвід наших експертів підтверджені документами.
 • "Віравікс" - офіційний партнер компанії Elaks. Понад 30 років вона виконує проєкти з автоматизації виробництва "під ключ". Її клієнтами в різний час були Nestlé, "Вімм-Білль-Данн" та інші великі гравці харчової промисловості.

Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і підрядниками:
Elaks
компанія з автоматизації промислового виробництва «під ключ». Виконувала проекти для Nestlé, Вімм-Білль-Данн та інших великих гравців харчової промисловості, фармацевтичного ринку.
Alfa Laval
шведська компанія з виробництва обладнання з кількома десятками заводів та сервісних центрів у всьому світі. Продукція представлена ​​у понад 100 країнах.
KHS
світовий виробник автоматизованого обладнання для харчової промисловості. Спеціалізується на розливі та упаковці напоїв понад 150 років.
Zipbier
великий виробник обладнання та систем автоматизації для пивоварень. У його активі понад 300 пивоварних проектів «під ключ».
GEA
міжнародна технологічна корпорація зі спеціалізацією у сфері виробництва харчової продукції, напоїв.
Krones
провідний світовий виробник обладнання для виробництва та розливу напоїв.