|
|

3d сканування та 3d моделювання для пивоварень

Пропонуємо інжинірингові послуги для пивоварень із застосуванням 3д сканування та 3д моделювання будівлі, обладнання. Замовник отримує об'ємну цифрову копію реального об'єкта на виробництві за короткий термін. Ці технології є найшвидшим способом отримати вихідні дані при плануванні будівництва, реконструкції, модернізації, ремонту.

Що таке 3d сканування та 3d моделювання

Суть обох технологій полягає у створенні цифрової копії реального об'єкта – bim моделі.
Така візуалізація дозволяє краще оцінити можливості дій із капітальним об'єктом чи обладнанням, ніж звичайні плоскі 2d креслення.

Різниця тільки в тому, що при 3d моделюванні інженер працює з проектом, а при 3d скануванні вимірює об'єкт, що вже існує.

Клієнт може замовити:
 • 3D моделювання броварні
  Корисно при відновленні проектної документації на комплекс, проектуванні, підготовці до капітальних робіт.
 • 3D моделювання цехів
  Виконується модель окремого цеху, де плануються роботи.
 • 3D моделювання обладнання
  Допомагає під час проектування інженерних мереж, виробничих ліній, окремих ділянок.
 • 3D сканування броварні цехів
  Корисно для планування місць розміщення нового обладнання, реконструкції.
 • 3D сканування обладнання
  Допомагає під час планування модернізації, ремонтів діючих виробничих ліній.
 • 3D сканування лазером дозволяє швидко виконати фасадну зйомку, обміри та обстеження існуючих будівель та споруд, легко контролювати будівельні проекти, точно розраховувати площі та об'єми. Отримана цифрова модель міститиме всі особливості об'єкта, включаючи нерівності підлоги та стін, тріщини та шорсткості.

 • При 3D моделюванні клієнт отримує точну копію майбутньої споруди, за якою можна оцінити всі задуми дизайнера та проектувальника, включаючи колір та щільність поверхонь.

 • Маючи bim модель клієнт не переплатить за проекти, які не можна реалізувати, і зможе контролювати кожен етап робіт. Наприклад, 3D сканування існуючого приміщення при проектуванні СІП-мийки допоможе зрозуміти, яких розмірів має бути СІП-станція, і де її можна встановити.

Етапи 3d сканування та 3d моделювання

Підготовчий
 • На цьому етапі ми погоджуємо із замовником технічне завдання, затверджуємо план-графік робіт.
 • Наші інженери вивчають первинні дані щодо об'єкту, оцінюють складність.
Заміри
 • . Ми використовуємо лазерний сканер FARO S150 для вимірювань та точних розрахунків площ поверхонь.
Створення цифрової моделі
 • Інженери виконують 3д моделювання та 3д сканування у програмах Archicad, 3DMax або Revit.
В результаті створюється bim модель броварні або окремого цеху, виробничої ділянки. Вона може бути виконана з різним ступенем деталізації: LOD100, LOD200, LOD300, LOD400 та LOD500. Її ми визначимо разом із замовником у технічному завданні.
Хто ми
Ми — компанія «Віравікс інжиніринг», експертна спільнота інженерів-технологів у пивоварінні. Наші фахівці працювали понад 15 років у AB InBev, де пройшли шлях від рядового працівника з експлуатації обладнання до зонального експерта, у сфері відповідальності якого було 12 пивоварень у різних регіонах. Нас знають у галузі поіменно і розповідають про нашу роботу з «сарафанного радіо».

Компанія «Віравікс інжиніринг» об'єднує найкращих експертів у пивоварінні з виробниками пива.
Вже у «самостійному плаванні» ми реалізували десятки проектів в Україні та країнах Європи. Ми пропонуємо комплекс робіт «під ключ» - від проектування до пусконалагодження та сервісного обслуговування.

У своїй роботі ми використовуємо найкращі міжнародні практики та технології. 3д сканування та 3д моделювання об'єктів, процесів на броварні – одна з них.

Наш партнёр — компания ScanyWell. Она специализируется на реверс-инжиниринге, то есть 3D сканировании деталей любого размера — от нескольких сантиметров до нескольких метров. На основе этого мы готовим конструкторскую документацию для её последующего изготовления на станках с ЧПУ или 3Д принтерах.

Наші кейси

  Вигоди для замовника

  У співпраці з «Віравікс інжиніринг» клієнт отримує:
  ● професійні знання експертів з досвідом роботи у компанії-лідері галузі AB InBev понад 15 років;
  ● підтвердження їхньої кваліфікації десятками реалізованих проектів в Україні та Європі;
  ● дизайн та проектування обладнання виходячи із загальних витрат на експлуатацію;
  ● проведення workshop із замовником для опрацювання питань дизайну, безпеки та зручності експлуатації;
  ● індивідуальний підхід у вирішенні питань проектування із застосуванням стандартів найкращих світових практик міжнародних компаній з безпеки, якості та енергоспоживання;
  ● рекомендації щодо модернізації пивоварні на підставі точної 3д моделі та специфікацій.
  Залишіть заявку у «Віравікс інжиніринг» будь-яким зручним способом, і наші фахівці зв'яжуться з вами. Або дзвоніть, якщо залишилися питання.