|
|
  • /

Rozwiązania dla browarów

Oferujemy usługi inżynieryjne dla browarów z międzynarodowego centrum inżynierów procesowych. Nasi eksperci pracowali dla liderów branży, takich jak AB InBev i Molson Coors, a także realizowali projekty dla urządzeń Heineken. Chętnie podzielą się z wami swoim doświadczeniem.
Решения для пивоваренных заводов
Co oferujemy?
Inżynieryjne rozwiązania dla browarów od Viravix Engineering obejmują kilka obszarów
Korzystamy z systemu zdalnego monitorowania QiVisor Web, który łączy się z urządzeniami produkcyjnymi i przesyła dane z czujników, komponentów i systemów.
Usprawnianie procesów technologicznych
Identyfikujemy wąskie gardła i oferujemy możliwe rozwiązania w celu optymalizacji produkcji. W naszej pracy wykorzystujemy standardy i praktyki światowych liderów browarnictwa.
Dostawa sprzętu i komponentów
Sprzęt i komponenty od wiodących europejskich producentów. Przy zamówieniu u nas oferujemy zniżki na komponenty dla firmy inżynieryjnej od 15 do 30%.
Do projektowania pomieszczeń wykorzystujemy modelowanie 3D i skanowanie 3D. Nie oferujemy niczego, czego nie można zainstalować w istniejących obiektach.
Doradztwo techniczne i zdalne wsparcie
W przypadku pomocy w nagłych wypadkach, nasz inżynier przeanalizuje dane systemu bez konieczności wizyty na miejscu, co pozwala zaoszczędzić około 3 razy czas inspekcji i koszty podróży wynoszące średnio 340 euro miesięcznie.
Szereg usług "pod klucz", od projektu po uruchomienie.
Pasteryzator dla browarów

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy ekspertami. To nie tylko przyznany nam tytuł, ale uznanie naszych zasług w branży. Współpracowali z nami Heineken, ABInBev i wielu krajowych producentów.
Każdy z naszych specjalistów przeszedł drogę od zwykłego pracownika browaru
do konsultanta w strukturze strefowej z 10-20 browarami w różnych krajach. Pracowaliśmy dla AB InBev i Molson Coors jako eksperci w dziedzinie technologii, sprzętu i konserwacji.

Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami:
Элакс
Elaks
jest firmą zajmującą się automatyzacją produkcji przemysłowej "pod klucz". Firma realizowała projekty dla Nestlé, Wimm-Bill-Dann i innych głównych graczy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.
Alfa Laval
Alfa Laval
to szwedzka firma produkująca sprzęt, posiadająca kilkadziesiąt fabryk i centrów serwisowych na całym świecie. Jej produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach.
KHS
KHS
jest globalnym producentem zautomatyzowanych urządzeń dla przemysłu spożywczego. Od ponad 150 lat specjalizuje się w napełnianiu i pakowaniu napojów.
ZIP TECH
Zipbier
jest głównym producentem sprzętu i systemów automatyki dla browarów. Na swoim koncie ma ponad 300 projektów browarów "pod klucz".
GEA
GEA
to międzynarodowa korporacja technologiczna specjalizująca się w produkcji żywności i napojów.
KRONES
Krones
jest wiodącym światowym producentem urządzeń do produkcji i napełniania napojów.

Przykład przypadku

    Artykuły