Статті

AB InBev відправила у відпустку 2 керівників після скандалу з трансгендерним інфлюенсером

Компанія Anheuser-Busch InBev відправила у відпустку двох керівників відділу маркетингу, які керували співпрацею Bud Light з трансгендерним лідером Діланом Малвейні, що спровокувало негативну реакцію правих сил проти компанії. Першою про це повідомила газета Wall Street Journal.

Аліса Хайнершайд, віце-президент Bud Light з маркетингу, і Деніел Блейк, віце-президент групи з маркетингу основних брендів AB InBev, взяли відпустки, згідно з недільною заявою. Люди, знайомі з цим питанням, розповіли виданню, що рішення піти у відпустку не було добровільним.

"Ми внесли деякі корективи в структуру нашої маркетингової функції, щоб зменшити кількість рівнів, щоб наші маркетологи найвищого рівня були більш тісно пов'язані з кожним аспектом діяльності наших брендів", - йдеться в заяві представника компанії. "Ці кроки допоможуть нам зосередитися на тому, що ми робимо найкраще: варити чудове пиво для всіх споживачів, завжди роблячи позитивний вплив на наші громади".

Тодд Аллен, який донедавна обіймав посаду віце-президента з глобального маркетингу компанії Budweiser, замінить Хайнершайда, тоді як компанія не оголосила про заміну Блейка.

Перестановки у керівництві відбулися після тижнів широкого висвітлення у правих ЗМІ та закликів до бойкоту з боку консерваторів, обурених співпрацею Bud Light з Малвейні. Бренд надіслав інфлюенсерці іменну бляшанку Bud Light із зображенням її обличчя, щоб відсвяткувати першу річницю її гендерного переходу.

Малвейні поділилася цією колаборацією в Instagram 1 квітня. До оголошення про відпустки керівників AB InBev здебільшого зберігала мовчання щодо цієї суперечки, за винятком розпливчастої заяви генерального директора Брендана Вітворта, який сказав, що компанія "ніколи не мала наміру брати участь у дискусії, яка розділяє людей".

Ця новина з'явилася на тлі ширшого наступу на права трансгендерів з боку законодавчих органів штатів, що заплутало бренди, які намагаються задовольнити протилежні вимоги щодо більшої різноманітності, справедливості та інклюзивності в маркетингу.
Новини Пивоварні