Статті

Diageo закриє завод Guinness в Меріленді, скоротивши близько 100 робочих місць

Diageo планує закрити свій виробничий завод поблизу Балтімора до червня, очікується, що 97 осіб буде звільнено. Виробник Гіннеса заявив, що сусідні пивоварний завод і ресторан залишаться відкритими. Загалом у комплексі наразі працює близько 200 осіб.

Diageo заявила, що прийняла "складне рішення" після аналізу свого "впливу на навколишнє середовище". "Щоб забезпечити довгострокове стійке зростання Diageo, ми оптимізуємо наші існуючі операції по всій Північній Америці, щоб відповідати мінливим споживчим уподобанням", - йдеться у заяві компанії.

Diageo відкрила завод у 2018 році, це перше нове пивоварне підприємство компанії в США з 1954 року. Закриття заводу є останнім кроком компаній, що виробляють продукти харчування та напої, для оптимізації операцій.

В умовах інфляції та постійних проблем з ланцюгами поставок, компанії-виробники продуктів харчування та напоїв активно шукають шляхи скорочення витрат і збільшення прибутку. Diageo, виробник Johnnie Walker, Baileys та Smirnoff, не є винятком.

Після відкриття заводу Diageo заявили, що завод Guinness дав їм змогу глибше закріпитися на ринку США і зробити його більш гнучким у розробці, тестуванні та маркетингу свого пива безпосередньо для американського споживача. Із закриттям заводу виробник алкоголю надає пріоритет підвищенню ефективності всієї своєї мережі.

"Ми не приймаємо ці рішення з легкістю і усвідомлюємо їхній вплив на наших співробітників", - йдеться у заяві Diageo.

Завод є найбільш відомим завдяки виробництву пива Baltimore Blonde, яке компанія продовжить варити на інших заводах.

Кілька інших компаній у США оголосили про звільнення та закриття різних підприємств, приєднавшись до ширшої тенденції, що має місце в інших секторах бізнесу по всій країні.

Минулого місяця компанія Tyson Foods оголосила про закриття своїх птахопереробних, бройлерних та інкубаційних підприємств у Глен Аллен, штат Вірджинія, та Ван Бюрен, штат Арканзас, що призведе до скорочення приблизно 1700 працівників.

Виробник спецій та ароматизаторів McCormick & Co. також заявив цього року, що скорочує робочі місця в рамках своїх зусиль, спрямованих на економію 75 мільйонів доларів у 2023 році. А Coca-Cola оголосила в листопаді, що планує реструктуризувати свою північноамериканську робочу силу за допомогою "програми добровільного звільнення", яка включатиме викуп працівників.
Новини Пивоварні