Статті

Molson Coors запускає перший бренд бурбону з Barmen 1873

Дочірня компанія Molson Coors Beverage, Coors Whiskey Co., запускає Barmen 1873 Bourbon, перший справжній бурбон виробника алкоголю, йдеться у повідомленні компанії.

Названий на честь німецького рідного міста сім'ї Coors та року заснування пивоварні Coors Brewing, Barmen 1873 буде продаватися разом з пивом Coors Banquet у деяких місцях. У барах ці два бренди рекламуватимуться як "Банкет і Бармен".


Новий бурбон ще більше розмиває межу між виробниками пива та алкогольних напоїв. Він також спирається на ширшу мету Molson Coors - переглянути свій портфель, включивши в нього інші напої, окрім однойменного пива, на тлі швидкої зміни споживчих смаків та вподобань.


Відколи Гевін Хаттерслі очолив Molson Coors у вересні 2019 року, він став експертом у виробництві енергетичних напоїв, напоїв з ТГК, міцних зельтерів та дієтичних газованих напоїв на рослинній основі, готових до вживання коктейлів, а тепер ще й бурбону.

Звичайно, чиказька компанія все ще отримує більшу частину своїх продажів від таких сортів пива, як Miller Lite, Coors Light і Molson, але, як показують нещодавні запуски, Molson Coors має намір розширити свою присутність у нових категоріях - багато з них з акцентом на преміум-пропозиції, які швидко зростають в алкогольному сегменті.

Згідно з даними IBISWorld, обсяг ринку виробників віскі та бурбону становить 5,7 млрд доларів США. Зазначається, що категорія зростала в середньому на 4,4% на рік у період з 2018 по 2023 рік.

Перехід на інші напої, окрім пива, не лише дозволяє Molson Coors закласти фундамент для майбутнього зростання, але й ставить компанію в кращу позицію для реагування на зміну споживчих смаків, оскільки вона з більшою ймовірністю матиме бренд у цьому просторі, якщо смаки покупців зміняться.

Molson Coors також, схоже, орієнтує Barmen 1873, принаймні частково, на любителів пива. Це може збільшити ймовірність того, що хтось, хто хоче випити, звернеться до продукції Molson Coors, якщо він не в настрої пити пиво або хоче урізноманітнити своє споживання алкоголю з певного приводу.

"Barmen грає у просторі солодкого на початку і довгого, затяжного пряного післясмаку в кінці, і він продаватиметься за доступною ціною для шанувальників бурбону", - говорить Девід Корс, віце-президент з напоїв нового покоління. "Наш вихід на ринок віскі розпочався у 2021 році, але Barmen 1873 надає нового значення нашій 150-річній спадщині у виробництві напоїв".

Molson Coors і раніше займалася виробництвом віскі, але цей напій не вважався бурбоном. Щоб бути класифікованим як бурбон, алкогольний напій повинен відповідати кільком специфікаціям.

У 2021 році Molson Coors випустив свій перший алкогольний напій: купажований американський віскі під назвою Five Trail. Ультрапреміальний напій міцністю 95 градусів виготовляється у партнерстві з Bardstown Bourbon Co. з Кентуккі і являє собою суміш односолодового віскі з Колорадо, виготовленого з солоду Coors, і трьох бурбонів, витриманих до міцності водою зі Скелястих гір.

Співпраця з Five Trail, безсумнівно, дала компанії досвід, необхідний для створення та запуску Barmen 1873. Barmen, купаж прямого бурбонового віскі, розлитий у пляшки в Бардстауні, штат Кентуккі, має 92 градуси міцності та 46% алкоголю за об'ємом. Компанія заявляє, що він має нотки карамелі, ванілі та ірисок, підсилені смаженим персиком, темним шоколадом і кавою, з тривалим післясмаком кориці, імбиру та спецій для випічки.
Новини Пивоварні