|
|

GEA pumbad

GEA on üleilmne liider tööstuspumpade valdkonnas, kellel on üle 100 aasta kogemust kvaliteetsete ja usaldusväärsete pumpade projekteerimisel ja tootmisel mitmesuguste rakenduste jaoks. GEA pumpasid kasutatakse sellistes tööstusharudes nagu toidu- ja joogitööstus, farmaatsiatööstus, keemiatööstus, naftakeemiatööstus ja energiatootmine.

Pumbad on projekteeritud kõige nõudlikumatele nõuetele vastavaks, pakkudes suurt tõhusust, madalaid tegevuskulusid ja pikka kasutusiga. Pakume ka laia valikut tarvikuid ja varuosi, et teie pumbad töötaksid alati tipptasemel.
Tsentrifugaalpumbad

on kõige levinum tööstuspumpade tüüp. Neid kasutatakse mitmesuguste vedelike, alates veest kuni õli ja kemikaalideni, ülekandmiseks. GEA tsentrifugaalpumbad on tuntud oma kõrge tõhususe ja madalate hooldusnõuete poolest.

Võimenduspumbad

kasutatakse vedelike täpsemaks ülekandmiseks. Need on ideaalsed rakendustes, kus voolukiirust tuleb täpselt reguleerida, näiteks keemiatöötlemises või toiduainete ja jookide tootmisel. GEA väljatõukepumpasid on saadaval mitmesugustes konstruktsioonides, sealhulgas kolbpumbad, membraanpumbad ja pöörlevate kolbmikpumpade kujul.

Spetsiaalsed pumbad
on mõeldud konkreetsete rakenduste jaoks, näiteks vaakumpumpamiseks, muda pumpamiseks või kõrgsurvepumpamiseks. GEA eripumbad on ehitatud nii, et nad peavad vastu ka kõige nõudlikumates tingimustes ja tagavad usaldusväärse jõudluse.

Võtke meiega juba täna ühendust, et saada rohkem teavet meie tööstuspumpade kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil oma pumpamisprobleemide lahendamisel.