|
|
GEA siurbliai
GEA yra pasaulinė pramoninių siurblių lyderė, turinti daugiau kaip 100 metų patirtį projektuojant ir gaminant aukštos kokybės ir patikimus siurblius, skirtus įvairioms reikmėms. GEA siurbliai naudojami tokiose pramonės šakose kaip maisto ir gėrimų, farmacijos, chemijos, naftos chemijos ir elektros energijos gamyba.

Siurbliai suprojektuoti taip, kad atitiktų griežčiausius reikalavimus, pasižymi dideliu efektyvumu, mažomis eksploatavimo sąnaudomis ir ilgaamžiškumu. Taip pat siūlome platų priedų ir atsarginių dalių asortimentą, kad jūsų siurbliai visada veiktų maksimaliu našumu.
Išcentriniai siurbliai

Tai labiausiai paplitęs pramoninių siurblių tipas. Jais perpumpuojami įvairūs skysčiai - nuo vandens iki alyvos ir cheminių medžiagų. GEA išcentriniai siurbliai pasižymi dideliu efektyvumu ir mažais techninės priežiūros reikalavimais.

Tūriniai siurbliai

Naudojami skysčiams tiksliau perpilti. Jie idealiai tinka tais atvejais, kai reikia griežtai kontroliuoti srauto greitį, pavyzdžiui, chemijos pramonėje arba maisto ir gėrimų gamyboje. GEA tūriniai siurbliai yra įvairių konstrukcijų, įskaitant stūmoklinius, diafragminius ir rotacinius siurblius.

Specialūs siurbliai
yra skirti specifinėms reikmėms, pavyzdžiui, vakuuminiams siurbliams, dumblo siurbliams arba aukšto slėgio siurbliams. GEA specialieji siurbliai sukurti taip, kad atlaikytų sudėtingiausias sąlygas ir užtikrintų patikimą veikimą.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų pramoninius siurblius ir apie tai, kaip galime padėti jums įveikti siurbimo iššūkius.

loto-for-hygienic-valves
Control-tops
Special-valves-tank-safety-systems
Inline-technology