|
|
GEA sūkņi
GEA ir pasaules līderis rūpniecisko sūkņu jomā ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi augstas kvalitātes un uzticamu sūkņu izstrādē un ražošanā visdažādākajiem lietojumiem. GEA sūkņi tiek izmantoti tādās nozarēs kā pārtikas un dzērienu, farmācijas, ķīmijas, naftas ķīmijas un elektroenerģijas ražošana.

Sūkņi ir izstrādāti tā, lai atbilstu visprasīgākajām prasībām, nodrošinot augstu efektivitāti, zemas ekspluatācijas izmaksas un ilgu kalpošanas laiku. Mēs piedāvājam arī plašu piederumu un rezerves daļu klāstu, lai nodrošinātu, ka jūsu sūkņi vienmēr darbojas maksimāli efektīvi.
Centrbēdzes sūkņi

ir visizplatītākais rūpniecisko sūkņu veids. Tos izmanto dažādu šķidrumu, sākot no ūdens līdz eļļai un ķīmiskām vielām, pārsūknēšanai. GEA centrbēdzes sūkņi ir pazīstami ar savu augsto efektivitāti un zemajām apkopes prasībām.

Darba tilpuma sūkņi

tiek izmantoti precīzākai šķidrumu pārsūknēšanai. Tie ir ideāli piemēroti lietojumiem, kur nepieciešams stingri kontrolēt plūsmas ātrumu, piemēram, ķīmiskajā rūpniecībā vai pārtikas un dzērienu ražošanā. GEA virzuļsūkņi ir pieejami dažādās konstrukcijās, tostarp virzuļsūkņi, diafragmas sūkņi un rotācijas vārpstu sūkņi.

Speciālie sūkņi

ir paredzēti specifiskiem lietojumiem, piemēram, vakuuma sūknēšanai, dūņu sūknēšanai vai augstspiediena sūknēšanai. GEA speciālie sūkņi ir konstruēti tā, lai izturētu visgrūtākos apstākļus un nodrošinātu uzticamu darbību.


Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu rūpnieciskajiem sūkņiem un to, kā mēs varam palīdzēt jums risināt sūknēšanas problēmas.